א. פיכטנבאום מנעולים (1997) בע"מ
   
073-7841540
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

אימבולייזר לרכב

תוכן עניינים

שכפול מפתחות עם אימובילייזר באזור חיפה, הקריות והצפון, וכן תיקון והתאמת מפתחות אימובילייזר, כולל קידוד מחדש לאחר גניבה או אבדן, תוך התאמת כל המערכת למפתח קיים או חדש. לא תמיד צריך פריצה על ידי פורץ מנעולים, אצלנו תוכלו לבצע שינוי קומבינציה למפתח שאבד או נגנב, במקום להחליף את הצילינדרים – פתרון יעיל וחסכוני!

 
א. פיכטנבאום מבצעים שירותי אימובילייזר לרכב כגון:

אימובילייזר – שכפול מפתחות.
אימובילייזר -תיקון והתאמת מפתחות.
אימובילייזר -קידוד מחדש לאחר גניבה או אובדן.
אימובילייזר – שינוי קומבינציה.

באנר אימבולייזר לרכב

אימובילייזר, המכונה בעברית "משבת מנוע" הינו מתקן אלקטרוני המונע ממכונית להתניע, אלא אם יוכנס המפתח המתאים בלבד. מדובר במתקן חשמלי המותקן במכונית ומטרתו לצמצם מקרים של גניבת רכב שכן דורש הקשת פרטי כניסה לשם התנעת הרכב.

 

כיצד פועל אימובילייזר לרכב?

כאמור, האימובילייזר הוא מתקן אלקטרוני המותקן ברכב ואינו מגיע עם הרכב מהיצרן. לרוב אם האימובילייזר כבר מותקן ודרכו יש להקיש "פרטי כניסה" בכדי להתניע את הרכב עם המפתח המתאים. בדרך כלל מדובר בקוד של ארבע ספרות (מספרים) ובסופן כוכבית או סולמית. ישנן מכוניות כיום בהן מותקן שבב אימובילייזר כבר בשלב הייצור, אשר ללא התאמת השבב לזה המצוי במפתח, לא ניתן להפעיל את המכונית- החשמל והמנוע ברכב לא יפעלו.

 

מקור המצאת האימובילייזר

האימובילייזר הומצא כפטנט לראשונה בשנת 1919. המערכת בעברה לא הייתה אוטומטית כמו היום, אך בסיס תפעול המערכת הוא זהה. בסוף שנות ה-90' חלו להשתמש בשבב האימובילייזר בקצה המפתח, כך שקשה לגנוב ולשכפל אותו בקלות או לגנוב את הרכב.

 

תקלות נפוצות במערכת האימובילייזר

למרות שמדובר בטכנולוגיה מבטיחה ומצליחה במיוחד, לטכנולוגיית האימובילייזר יש מספר נקודות תורפה. גנבי רכבים גילו מספר שיטות להתחקות אחר פעולת התאמת השבבים בין המפתח למתקן שברכב ובכך לפרוץ את הרכב. מדובר ב"שודדים חכמים". לכן, ייתכנו מקרים בהם תיאלצו להיעזר בשירותים מיידיים של מנעולנים המתמחים באימובילייזר. בא. פיכטנבאום תוכלו ליהנות משירות מקצועי ואדיב במקרים של ניסיונות גניבת רכב וקידוד מחדש של מערכת האימובילייזר. במידת הצורך נבצע גם שכפול מפתחות לרכב.
תקלות באימובילייזר

מה קורה במקרים של אובדן מפתחות מסוג אימובילייזר?

לאור העובדה שאימובילייזר הוא ייחודי לאותו הרכב והמפתח וכי ישנה התאמה בין המתקן המותקן ברכב עצמו לבין המפתח, במקרה של אובדן מפתח, יש צורך לקודד מחדש את האימובילייזר ולייצר מפתח חדש מותאם. לשם כך, יש להיעזר בשירותיו של מומחה, על מנת לבצע את התהליך במידה המקצועית ביותר. א. פיכטנבאום מבטיחים שירותי קידוד והתאמת מפתחות מקצועיים ומתן פתרון לתקלות, במחירים אטרקטיביים במיוחד.

 

מה עושים במקרה ורוצים לשכפל מפתח אימובילייזר?

כאמור, מפתחות במסגרת טכנולוגיית האימובילייזר אינם מפתחות רגילים שאותם אפשר לשכפל בכל חנות מפתחות רגילה, אלא מדובר במפתח ייחודי אשר מותאם בשבב זכוכית או פחם, או בטכנולוגיה חדישה יותר, אשר חייב להתאים לשבב המותקן ברכב בכדי שניתן יהיה לתפעל אותו ולהפעיל את מערכת המנוע והחשמל. לכן, יש צורך לשכפל מפתחות מסוג זה אך ורק אצל מומחה מקצועי מהתחום. בא. פיכטנבאום תוכלו ליהנות משירותים גם למפתחות חכמים.

 

טיפול באימובילייזר ושירות עד הבית

כשזה נוגע לביטחון הרכב שלכם- אל תתפשרו בחרו בא. פיכטנבאום, חברה המבטיחה טיפול באימובילייזר ושירות עד הבית, ללא כל צורך לטרוח ולהגיע בעצמכם. שירות עד אליך – חילוץ רכב שנתקעו עקב אבדן מפתחות או תקלה במפתח, נעילת המפתחות בפנים וכן הלאה.
דילוג לתוכן