א. פיכטנבאום מנעולים (1997) בע"מ
   
073-7841540
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

הזמנת מנעולן רכב – מה חשוב לדעת?

מנעולן רכב, מנעולן 24/7, שירותי מנעולן, מנעולן בחיפה, מנעולן רכב בחיפה

מנעולן רכב הוא איש המקצוע היחיד שאותו אפשר להזמין אם נתקעים מחוץ לרכב, בכל מקרה של תקלה במערכת האזעקה או כאשר המפתח נשבר בתוך הצילינדר. אז מה כדאי לעשות לפני שיוצרים איתו קשר ומה ההבדל בין סוגי השירותים השונים שאותם הוא מציע? הנה כל התשובות

הזמנת מנעולן רכב יכולה להיות פתרון מעולה לשורה ארוכה של מקרים. קודם כל, זה איש המקצוע היחיד שיש לו גם את הכלים וגם את הידע הנדרשים על מנת לבצע פריצה של רכבים.

הזמנת מנעולן רכב

פריצה כזו נדרשת אם ננעלים מחוץ לרכב בלי מפתח, כאשר מאבדים את כל הצרור או בנסיבות של תקלה במערכת האזעקה. יתרה על כך, מנעולן רכב גם יכול לפתור את רוב הבעיות בלי לגרום נזקים בלתי הפיכים.

השיקולים לבחירת מנעולן רכב

מה שכן אפשר לעשות זה להכין מראש את שיעורי הבית הרלוונטיים. הנה למשל כמה דברים שחשוב לדעת ושבעזרתם אפשר להגדיל את סיכויי ההצלחה של הזמנת מנעולן רכב ברמה גבוהה ובאיכות מוכחת:

יש סוגים שונים של שירותי מנעולנות

הכי חשוב להבין שלא כל מנעולן רכב מציע בהכרח את אותו סל שירותים. יש סוגים שונים של שירותי מנעולנות וכל איש מקצוע יכול לבחור שהוא מתמחה בנושא מעט אחר. על קצה המזלג, ניתן למשל להזכיר שלא מנעולן רכב גם משכפל מפתחות ושלא כל מנעולן שיודע לפרוץ דלתות גם יודע להתקין מערכות אזעקה חדשות.

מנעולן רכב מקצועי ידרוש מכם להזדהות

חשוב גם לדעת מה קובע החוק לגבי העבודה של מנעולן רכב. בגלל שמדובר ממילא על עבודה מאוד רגישה שדורשת רמה גבוהה של אמינות, החוק מחייב את המנעולן לפעול בדרכים מסוימות. בין היתר, על המנעולן לדרוש מכם למשל להזדהות בתור בעלי הרכב עם רישיון או תעודה מזהה. רק אחרי שתזדהו, מותר למנעולן לבצע את הפריצה. אז אם הזמנתם מנעולן רכב והוא לא דורש מכם להזדהות, יש סיכוי שמדובר על חאפר.

משלמים יותר על הזמנת מנעולן רכב מחוץ לשעות הפעילות הרגילות

מבחינת מחירים, כדאי לדעת שתשלמו יותר אם תזמינו מנעולן בשעות הערב, בלילה או בשבתות ובחגים. כמו בתחומים אחרים, גם מנעולן רכב גובה תוספת מחיר. המסקנה היא שאם אפשר לחכות, עדיף להמתין לשעות הפעילות הרגילות. בנוסף, תמיד כדאי להשוות מחירים בין שירותים של מנעולן רכב ולקבל המלצות מלקוחות קודמים ומרוצים.

בשורה התחתונה, אם רוצים לפתור את הבעיה, צריך להזמין מנעולן שפורץ בעצמו את הרכב ומקבל גישה לפריטים רגישים. כפועל יוצא מכך, רבים חווים חששות מסוימים לגבי בחירת מנעולן הרכב ולכן כדאי לשים לב שיש לו אישור ממשטרת ישראל ושקיבלתם עליו המלצות או קראתם חוות דעת טובות ברשת.

דילוג לתוכן