א. פיכטנבאום מנעולים (1997) בע"מ
   
073-7841540

א.פיכטנבאום מנעולים (1997) בע"מ

המדריך לנתקעים ללא מפתח

מנעולן 24/7, שירותי מנעולן, פריצת דלת כניסה, מנעולן לפתיחת דלת, איבוד מפתח

המדריך לנתקעים בלי מפתח – כך תנהגו אם נשארתם בחוץ!

אחד הדברים המרגיזים ביותר הוא להגיע אל נכס שנמצא בבעלותכם כמו בית או מכונית, להכניס את היד לכיס ו… לגלות שאין לכם מפתח. זה כמעט מרגיז כמו המצב הזה שבו יש לכם מפתח, אתם כבר יכולים לראות את עצמכם בתוך הבית או הרכב, ואז, ברגע שאתם מסובבים את המפתח בחור המנעול אתם שומעים "פלאק" ונשארים עם חלק של מפתח ביד ועם הלשון בחוץ. לעיתים אנו נופלים קורבן לידיים זריזות של "נשמות טובות" אחרי אימון במכון כושר, או אחרי סיום פעילות במקום ציבורי כלשהו – מכניסים יד לתיק או לכיס ו..שום דבר – מישהו גנב את הארנק יחד עם המפתחות ושאר מטלטלים יקרים מן התיק. לדאבוננו, לעיתים אנו סתם שוכחים את הצרור במקום אליו לעולם לא נחזור או שלעולם לא נחשוב לחפש בו.

נתקעתם בלי מפתח? מה עושים?

המצבים האלה הם עוד כלום לעומת מצב שבו בתוך הרכב יושב הילד שלכם, שלא בדיוק מבין למה אתם נראים כל כך מבוהלים. במצבים שכאלה לא תמיד מצליחים לחשוב בצלילות ולפעמים לוקח זמן עד שמתעשתים ופועלים כדי לשנות את המצב. הנה לפניכם המדריך המלא למצבים שכאלה, שיסייע לכם לעשות את ההחלטות הנכונות בזמן אמת.

נגנבו, אבדו, נתקעו? קודם כל תירגעו!

נכון שלא קל כל כך להירגע כשאתם מאחרים לישיבת מנהלים בעבודה, ובטח ובטח לא כשאתם רואים את הילד שלכם יושב בתוך הרכב ולא יכולים להוציא אותו. אבל, אם תהיו לחוצים ועצבניים זה רק יקשה עליכם את ההתמודדות עם המצב הלא פשוט הזה, וזה יגרום לעיכוב בקבלת החלטות הפעולה הנכונות. נשמו עמוק, אם יש לכם אפשרות – שתו גם כוס מים, ועברו לשלב הבא.

בדקו אפשרויות

אם הילד יושב ברכב, אתם יכולים לבחור בשתי אפשרויות:

  • או לנסות לשבור את החלון בעצמכם ולהסתכן, חלילה, גם בנזק לילד, לגופכם ואולי גם בנזק בלתי הפיך לרכב.
  • האפשרות השנייה שלכם היא להתקשר למנעולן מוסמך המתמחה בפריצת דלתות רכבים, להסביר לו את המצב ולבקש ממנו לבוא במהירות. רוב הסיכויים שהוא יעשה זאת, שהרי מדובר פה במצב חירום של ממש. אם הילד לא יושב ברכב, תוכלו לבחור באפשרות של שבירת החלון, אבל אז תצטרכו לנסוע לעבודה עם חלון שבור שכידוע לכם מהווה יופי של פרצה שקוראת לגנב.


הבחירה שלכם צריכה להיות, כמובן, ליצור קשר עם מנעולן מוסמך ולבקש ממנו להגיע כמה מהר שהוא יכול, ולנסוע לעבודה ברכב שלם ובראש שקט (בטוח שאם תתקשרו לבוס ותספרו לו מה קרה, הוא יוותר לכם על הישיבה או יזיז אותה למועד אחר). אם נתקעתם מחוץ לבית ואין לכם או לשכנים מפתח רזרבי, גם כאן הפנייה אל פורץ מנעולים מוסמך תוכל לעזור לכם להגיע הביתה בשלום.


רכב בתור דוגמא – אבל לא רק

ישנם בתים רבים בהם ידית הדלת הינה חד כיווניות. כלומר, בצד הבית ידית שנלחצת ובצד החיצוני ידית אחיזה בלבד. פעמים רבות, קורה שרק יוצאים לשניה להביא את העיתון ומשב רוב מהיר טורק את הדלת אחריכם כשלמולכם ניצב הבית כשהוא סגור ואילו אתם עדיין בפיג'מה של בוקר. ראוי לא לנסות את הכישורים שלכם מקורס הסנפלינג שעשיתם בצבא ולא כדאי לטפס מהשכנים – נסיונות שכאלו הינם מסוכנים, לא בטיחותיים ובדרך כלל מסתיימים בשבירה של רעפים במקרה הטוב ושל ידיים ורגליים במקרה הפחות מוצלח.


הקשר בין אגוזי מלך לפורץ מנעולים

מחקרים רבים מצביעים כי אכילת חופן אגוזי מלך ביום מסייעת רבות למוח, לזיכרון ולכמות האומגה 3 בגופכם, אך מה לעשות שלמרות שאתה אוכל חצי עץ אגוזים ביום, עדיין, שחכת את מפתחות הבית ואין לך שמץ של מושג היכן הם. ניסיונות השחזור של המקום האחרון בו ראיתם את המפתח לא עזרו – וזה בדיוק הזמן לחייג למנעולן מומחה שלפחות יעזור לכם להיכנס לביתכם לחיים טובים ולשלום.

דילוג לתוכן