א. פיכטנבאום מנעולים (1997) בע"מ
   
073-7841540

א.פיכטנבאום מנעולים (1997) בע"מ

המדריך לסוגי מנעולים

מנעולן, מנעולים, סוגי מנעולים, שירותי מנעולנות

כולם מעוניינים להרגיש בטוחים ומוגנים. כולם גם מעוניינים לשמור על רכושם מוגן, בעיקר אם יש לו ערך כספי או סנטימנטלי. הדבר נכון גם כשמדובר במסמכים רגישים. הן עבור לקוחות פרטיים והן לקוחות עסקיים רוצים בכך. לכן, אין מפליא כלל וכלל שבמהלך הזמן הומצאו אינספור סוגי מנעולים, על מנת לספק את ההגנה הטובה ביותר וכדי להקשות על פורעי החוק. ההבדל בהם נעוץ במטרות שעליהם לשמש וברמת הקושי הטמון בפריצתם. במאמר זה נסקור בפניכם כמה מסוגי המנעולים הנפוצים.

המדריך לסוגי מנעולים:

המדריך לסוגי מנעולים

מנעולי צילינדר
מנעולים מסוג זה הם ככל הנראה המנעולים השכיחים ביותר וזאת בגלל עמידותם וחוזקם. כל אחד מהמנעולים הוא ייחודי ורק מפתח מסוים יכול להתאים לו. מחירו יקר יחסית, אך הוא מספק הגנה טובה ויעילה מפני פריצות.

מנעול תלייה
מנעולים פשוטים ופופולריים למדי, שצורתם מזכירה את האות U הפוכה. משמשים בעיקר לנעילת שרשראות של אופניים ואופנועים, מזוודות, ארגזי עבודה וכדומה.

מנעול לשונית
מנעולים מסוג זה לרוב מתוקנים בדלתות החדרים של הבית, שבהם קיים צורך בפרטיות אבל אין צורך בהגנה של ממש מפני פריצות. מנעולים אלה לרוב מותקנים בחדרי המקלחת, בחדרי השירותים ובחדרי השינה. לרוב, אותו מפתח יוכל לפתוח את המנעולים של כל אחד מהחדרים האלה. מחירו של מנעול זה זול יחסית, כיוון שהוא אינו ייחודי ואינו מספק הגנה אופטימלית.

מנעול עליון
קיימות דלתות עם נעילה עליונה, הממוקמת פחות או יותר בגובה הכתף. תפקידה לשמש כהגנה נוספת בעיקר לדלתות שקל לפרוץ אותן, למשל – דלתות העשויות מעץ.

מנעול חבוי
מנעולים אלה אופייניים בעיקר לחלונות ולדלתות הזזה . ייחודם בכך שניתן לפתוח אותם אך ורק מהצד הפנימי, באמצעות לחיצה על לשונית.

מנעול צירופים
כולם מכירים את המזוודות שננעלות באמצעות קוד מספרי. מנעול זה עובד על פי אותו הרעיון. לא צריך מפתחות או שכפול מפתחות, פשוט להעביר את הקוד רק למי שצריך.

מנעול ביומטרי
ההמצאה החדשנית ביותר בתחום המנעולנות. כיום כבר לא צריך מפתחות כדי לפתוח או לסגור את הדלת. כל מה שצריך זה לקודד במכשיר את טביעת האצבע (או במקרים מסוימים את גלגל העין). כך, רק מי שמורשה יוכל להיכנס למבנה.

מנעול דיגיטלי
מנעול שמבוסס על הקלדת קוד סודי או העברת כרטיס מגנטי. מקובל בעיקר במקומות עבודה.

איך לדעת במה להשתמש?

עם מבחר עצום כל כך של מנעולים, קל ללכת לאיבוד. אבל לשמחתכם, אינכם צריכים להתלבט. על מנת לדעת מהו המנעול שיגן עליכם ועל רכושכם באופן הטוב ביותר, עליכם פשוט לפנות לחברת א. פיכטנבאום המספקת כבר עשרות שנים את כל הפתרונות הדרושים בתחום המנעולנות. הצוות שלנו ישמח לעזור להתאים לכם את המנעול האידיאלי עבורכם.

דילוג לתוכן