א. פיכטנבאום מנעולים (1997) בע"מ
   
073-7841540

א.פיכטנבאום מנעולים (1997) בע"מ

תוכן עניינים

מנעול חכם ENTR

דלת הבית אמורה לספק ביטחון מירבי לדיירים ולהקנות את השליטה לוויסות הכניסה רק למורשים לכך. כמובן ששום דלת, איכותית ככל שתהיה, לא תוכל לעמוד במשימתה ללא מנעול איכותי. מחפשים מנעול איכותי שבאמת יענה על כל הציפיות? הרשו לנו להציג בפניכם את מנעול ENTR מבית מולטילוק – מערכת שמשלבת חוכמה, קידמה ואבטחה ברמה הגבוהה ביותר.

מנעול ENTR – בקרת כניסה חכמה ומאובטחת

 
מערכת ENTR הינה מערכת מתקדמת הכוללת מנעול חדשני שאליו מתחברת מערכת בקרה חכמה וחדישה מבחינה טכנולוגית. מערכת זו משלבת אלקטרוניקה ברמה גבוהה המאפשרת לבעלי הבית שליטה מלאה על היכולת להיכנס (או לצאת) לבית באמצעות אחת מהאופציות הבאות:
  • שימוש בטלפון הנייד – רק הקלדת קוד באפליקציה ספציפית תפתח את הדלת או תנעל אותה.
  • קודן – מסך מגע שמאפשר תכנות של עד 20 קודים לגישה לבית.
  • ביומטריקה – קורא טביעות אצבעות שמאפשר רק לבני אדם ספציפיים להיכנס לבית.
  • שלט – עם או ללא קודן מובנה המאפשר כניסה למורשים בלבד.

מערכת הבקרה הטכנולוגית למעשה "יושבת" על מערכת הנעילה ושולטת בה לחלוטין. ניתן להתקין את המערכת על רוב סוגי הדלתות, היא אינה דורשת חיבור ישיר לחשמל (מופעלת על ידי סוללות ליתיום חזקות במיוחד) והיא ננעלת לבדה לאחר סגירת הדלת. למעשה, מערכת ENTR משחררת את בעלי הבית מהתלות במפתח פיזי. זהו יתרון אדיר לכל משפחה, במיוחד כאשר מדובר בילדים. חשוב לציין כי המערכת מתאימה גם עבור ציבור שומרי השבת, שכן מוצעת בפניהם האופציה לניטרול המערכת החשמלית לפני כניסת השבת תוך מעבר לשימוש במפתח רגיל. בעלי הבית יכולים להמשיך ולקבל התראות על פתיחת הדלת, נעילתה ומצב הסוללה בכל עת.
מנעול ENTR

כיצד עובדת מערכת הנעילה עצמה?

 

המערכת שתוארה לעיל נועדה לבקר את פעולת מערכת הנעילה וכל זאת ללא שימוש במפתח וברמת אבטחה גבוהה. ומה לגבי מערכת הנעילה עצמה? ובכן, מנעול ENTR של מולטילוק כולל שימוש בצילינדר High Security מסוג MT5. צילינדר זה הינו מהמתקדמים ביותר בעולם, מתאים לרוב סוגי הדלתות ומגיע עם 3 מנגנוני נעילה מובנים בו זמנית – פין אלפא, פינים טלסקופיים ומערכת מסילות מתקדמת במיוחד.

את מנעול ה- MT5 לא ניתן לפרוץ בקידוח כך שבשילוב עם מערכת הבקרה המתקדמת זוכים כל בני הבית לביטחון המירבי שמגיע להם.

 

יתרונות נוספים של מנעול ENTR

 

ניתן למנות כמה יתרונות נוספים למערכת ENTR שהופכים אותה למתקדמת ביותר:

  • ניהול עצמי – המערכת ניתנת לתכנות באופן קל וידידותי באמצעות מסך מגע. ניתן לקודד קודים, לבטל אותם, להעניק להם תוקף זמני ועוד.
  • הצפנה יעילה – טכנולוגיית ה-Bluetooth המוצפנת מאפשרת שליטה מלאה בדלת באמצעות טלפונים חכמים וללא תלות ברשת האינטרנט.
  • התקנה קלה ופשוטה – אין צורך בחיבור לחשמל, אין צורך בקידוחים. המערכת מותקנת בקלות ומוכנה לשימוש באופן מיידי.

על מנת להנות מיתרונותיו של מנעול ENTR של מולטילוק יש להתקשר עם מתקין מורשה בלבד. א. פיכטנבאום מנעולים מספקת כבר יותר מ-60 שנה את מיטב הפתרונות בתחום המנעולנות בחיפה והסביבה.

 
לרכישת מנעול איכותי צרו קשר עוד היום בטלפון 073-7841540
ונשמח להציג בפניכם את מגוון המנעולים הרחב שלנו.
מערכת נעילה ביומטרית לבית - עם מנעול ENTR
מנעול ENTR - מנעול חכם מבית מולטילוק
דילוג לתוכן