א. פיכטנבאום מנעולים (1997) בע"מ
   
073-7841540

א.פיכטנבאום מנעולים (1997) בע"מ

מנעולן חירום

שירותי מנעולן, מנעולן בחיפה, מנעולן חירום, מנעולן 24.7, מנעולן רכב חירום

מנעול עלול להתקלקל או להישבר דווקא ברגעים הכי פחות מתאימים: כאשר אנחנו חוזרים לרכב אחרי יום עבודה ארוך, מנסים להיכנס לבית בשעה מאוחרת או בדיוק מגיעים עם הילדים והשקיות מהסופר. אז מה עושים? מזמינים מנעולן שמסוגל להגיע מהר ולתת מענה גם בשעת חירום

מנעולים הם חלק בלתי נפרד מהחיים שלנו. הם נמצאים סביבנו בבית, בעבודה וברכב ואנחנו משתמשים בהם על מנת ליהנות מרמת חיים גבוהה ומתחושת ביטחון אישי מסביב לשעון. יתרה על כך, המנעולים קריטיים למניעת גניבות והם מגיעים גם יחד עם דלתות פנים וחוץ. בגלל התלות שלנו במנעולים, אנחנו חייבים להביא בחשבון גם אירועי חירום שבהם הם עלולים להפסיק לתפקד.

מנעולן חירום 24/7

האירוע המתסכל ביותר הוא זה שבו מנעול מתקלקל או נשבר דווקא ברגעים הכי פחות מתאימים מבחינתנו. זה יכול להיות מנעול של רכב שאינו נפתח אחרי יום עבודה ארוך, או אפילו כאשר אחד הילדים מנסה להיכנס הביתה בשעה מאוחרת לאחר בילוי. בנוסף, הרבה הורים מרגישים מתוסכלים כאשר הם מגיעים עם הילדים והשקיות מהסופר – אבל הדלת של הבית ממאנת להיפתח.

החשיבות של הזמנת מנעולן חירום

החדשות הטובות הן שלא באמת צריך להיבהל, כי אחד התפקידים של מנעולן מקצועי הוא להיות זמין עבורנו במשך 24 שעות ביממה ו-7 ימים בשבוע. אלו למעשה המאפיינים והיתרונות של מנעולן חירום ולכן כדאי להכיר אותם:

א. התמודדות עם כל סוגי התקלות – באירועי חירום אנחנו לא תמיד נוכל לעדכן את המנעולן בטלפון לגבי סוג הבעיה, מה גם שאף אחד לא מבטיח שבכלל נדע מה היא. לכן, צריך להזמין מנעולן חירום אמין ומקצועי שמסוגל גם להגיע וגם להתמודד עם כל סוגי התקלות תחת קורת גג אחת.

ב. מיידיות וזמינות – מנעולן חירום צריך להגיע אלינו מהר. בניגוד למנעולן רגיל שאותו נפגוש בשגרה כדי לשכפל מפתחות או להחליף מנעול לא בגלל תקלה אלא בגלל סיבות אחרות, עם מנעולן חירום הדגש הוא על המיידיות והזמינות.

ג. עלות – צריך לשלם תוספת מחיר כדי להזמין מנעולן חירום, אבל זו השקעה משתלמת. הסיבה היא שבכל מקרה כנראה לא נצליח לתקן את התקלה לבד, מה גם שעדיף לפתור אותה עכשיו עם מנעולן חירום מקצועי מאשר לספוג לאחר מכן את עלויות הבלאי והשחיקה בגלל התקנה לא מקצועית.

דילוג לתוכן