א. פיכטנבאום מנעולים (1997) בע"מ
   
073-7841540

א.פיכטנבאום מנעולים (1997) בע"מ

סוגי מפתחות לדלת

סוגי מפתחות, תיקון מפתחות, שכפול מפתחות, מנעולן מוסמך

סוגי מפתחות לדלת

המפתח, את הכל הוא פותח
המפתח הוא כלי לנעילה ופתיחה של דלתות מסוגים שונים. קיימים סוגים שונים של מפתחות ביניהם מפתחות לדלת, מפתח ברגים, מפתח שוודי וסוגים נוספים שקצרה היריעה מלפרט על כולם. עיקרון הפעולה של המפתח מבוסס על קיומו של מנעול המותקן על הדלת וסיבוב המפתח למעשה קושר בין הדלת לצילינדר המחובר לקיר והופך אותם למקשה אחת, שמקנה הגנה לחלל שמאחורי הדלת. אך החשיבות הרבה והיום יומית מוענקת בעיקר למפתחות הדלת, אשר מספקים לנו ולרכוש שלנו הגנה מפני גניבה.

סוגי מפתחות רבים ושונים

  • מפתח אפס – שמשמש לרוב לדלתות חדרים. מפתח אפס אינו ספציפי בצורתו, ולמעשה כל מנעול כללי ללא צורה מיוחדת ייפתח על ידי מפתח מסוג זה. בדרך כלל נפגוש את מפתח האפס בדלתות חדרים בבית, בדלתות כיתות בבית ספר או בדלתות משרדים בתוך מבנים עסקיים. המשותף לכל סוגי הדלתות הללו הוא, שבגלל שכולם מאוגדים תחת אותו מבנה אין צורך בפתיחה ספציפית וייעודית עבור כל אחד מהם.

  • מפתח פלדלת– שמשמש לרוב לדלתות יותר מוגנות וחזקות. מפתח פלדלת לרוב יימצא בדלתות ראשיות בבתים, או בכניסה לבנייני מגורים. בנוסף, מפתח פלדלת הוא גם המפתח שינעל דלתות ממ"דים או חדרים מוגנים, אשר הצורך בנעילתם ההרמטית גבוה ביחס לדלתות חדרים אחרים בית.

  • מפתח ברזל – שמשמש או למנעולים רגילים (לא של דלתות) או של דלתות פחות שמורות מפלדלת אבל יותר ממפתח אפס. את מפתח הברזל גם נוכל למצוא בדלתות בתים (למרות יעילותו הפחותה ביחד למפתח הפלדלת) והיתרון שבו הוא המחיר הזול שלו ביחס למפתח הפלדלת.

 

שכפול מפתחות, ייצור או החלפה

מפתח תקול, מנעול פגום או צורך בהחלפת אי אילו מהם בשל סיבות כאלו ואחרות רצוי שייעשו על ידי נותן שירות אמין ומקצועי. אצלנו, בפיכטנבאום מנעולים תקבלו שירותי החלפת מפתחות, ייצור והתקנה או שכפול במחירים הוגנים וברמת מהימנות גבוהה ביותר ותוך הבטחה, שבטיחותכם תישאר בעינה גם ברגע הקצר בו על הדלת שלכם לא יגנו המנעול והמפתח.

דילוג לתוכן