א. פיכטנבאום מנעולים (1997) בע"מ
   
073-7841540
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

פורץ מנעולים בחיפה

ננעלתם מחוץ לרכב? המפתח נשבר בתוך המנעול? איבדתם את צרור המפתחות היחיד שהיה לכם? לא מצליחים לפתוח את הכספת? אם כן, הגעתם למקום הנכון! א. פיכטנבאום מספקת שירותי פריצת מנעולים וצילינדרים מקצועיים ואמינים כבר 60 שנה, ותשמח לסייע גם לכם.

חייגו עכשיו 073-7841540
פיכטנבאום - באנר פורץ מנעולים בחיפה
צילינדר KABA המכאני הטוב בעולם

צילינדר KABA המכאני הטוב בעולם

מנעול טביעת אצבע מבית "מולטילוק"

מנעול טביעת אצבע מבית "מולטילוק"

מנעול כספת לדלת

מנעול כספת לדלת

התכונה הכי חשובה בפורץ מנעולים בחיפה

 

הפרמטרים החשובים ביותר בבחירת פורץ מנעולים הם מידת אמינותו ומקצועיותו. פורץ מנעולים הוא בעל מקצוע שבידיו אתם מפקידים את הגישה לרכוש היקר לכם ביותר: הרכב, הבית, העסק או הכספת. לכן עליכם להיות בטוחים שמדובר בפורץ מנעולים אמין אשר לא ינצל לרעה את האמון המוחלט שאתם נותנים בו.

נוסף על כך, על פורץ המנעולים להיות איש מקצוע מיומן ומנוסה כך שיוכל להתמודד עם כל סוגי הדלתות, המנעולים, הצילינדרים ומנגנוני הנעילה. אף אחד לא מעוניין להזמין פורץ מנעולים רק כדי לגלות שאין ברשותו את הכלים המתאימים או הידע הרלוונטי כדי להתמודד עם המנעול או הדלת הספציפית שלו.

יתרה מכך, אף אחד לא מעוניין בפורץ מנעולים שיצליח לפרוץ את המנעול, אך תוך כדי עבודתו יגרום לנזק כבד לדלת, לקירות, לרכב וכדומה. לכן חשוב לבחור בשירותיו של פורץ מנעולים מקצועי, אמין ומנוסה.

א. פיכטנבאום מציעים ללקוחותיהם שירותי פריצת מנעולים אמינים, מקצועיים ויעילים, לחברה לקוחות רבים ומגוונים מאנשים פרטיים, עסקים קטנים בחיפה חברות הובלות בחיפה. הודות לניסיון העשיר ורב השנים, כל פורץ מנעולים בחברה יכול להתמודד עם כל בעיה ולספק לה את המענה הטוב ביותר. זאת ועוד, החברה מחזיקה באישור משטרת ישראל וחברה באיגוד המנעולנים – מה שמבטיח שירות אמין לכל לקוח.

 

מהירות וזמינות לכל לקוח ושירותי מנעולן נוספים

 

חברת א. פיכטנבאום מציעה שירותי פריצת מנעולים בחיפה ובאזור הצפון ע"י מנעולן בחיפה מוסמך. החברה זמינה עבור לקוחותיה בכל יום ובכל שעה, ושמחה להעניק לכל לקוח את השירות המקצועי והטוב ביותר.

אם אתם זקוקים לשירותיו של פורץ מנעולים, סביר להניח שתזדקקו גם לשירותי מנעולן משלימים: תיקון מנעולים, התקנת מנעולים חדשים, שכפול מפתחות ועוד. לכן חשוב מאוד לבחור בפורץ מנעולים המתמחה גם במתן שירותי מנעולן נוספים, כך שתוכלו לקבל את כל השירותים הנחוצים לכם תחת קורת גג אחת.

 

חברת א. פיכטנבאום מספקת מגוון רחב של שירותי מנעולן מקצועיים ואמינים: שכפול כל סוגי המפתחות, תיקון והתקנה של כל סוגי המנעולים והצילינדרים ועוד. עם חברת א. פיכטנבאום תוכלו ליהנות משירותי פריצת מנעולים מקצועיים, אמינים ומהירים וממגוון שירותי מנעולנות.

 
073-7841540
דילוג לתוכן