א. פיכטנבאום מנעולים (1997) בע"מ
   
073-7841540
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

החלפת מנעול לדלת

 
הביטחון האישי וביטחון הרכוש חשובים מאין כמוהם ויש להתייחס אליהם ברצינות המרבית. במרחב הביתי, הדלתות שבהן מותקנים מנעולים הן אלו המפרידות בין החלל החיצוני שמחוץ לבית ובין המרחב הפרטי והמוגן שלו. גם בתוך הבית קיימים חדרים פרטיים אישיים הדורשים נעילה מסוימת, דוגמת חדרי הורים, ילדים, עבודה ועוד, וכן חדרים ציבוריים כמו אמבטיה ושירותים. דיירי הבית מבקשים לשמור על פרטיותם בעת שהם משתמשים בחדרים אלו, ולכן מתקינים מנעולים על הדלתות. לרוב, המנעולים פועלים בצורה תקינה, אולם מעת לעת קורות תקלות שונות. 
 

תקלות שונות

כאשר יש תקלה במנעול דלת אזי מנסים לפתור אותה, והפתרון הוא פועל יוצא של מהות התקלה. יש מקרים שבהם יש צורך להחליף מפתח עקום, לעתים ידית של דלת, או חלק ממנגנון המנעול ועוד, אבל יש מקרים שבהם צריך להחליף את כל המנעול. יש תקלות שנגרמות מבלאי, תאונות, חבלות, משימוש לא נכון ועוד. לעתים, הצורך בהחלפת המנעול לדלת נובע מהרצון להתחדשות, מדרישות חברת הביטוח, מהרצון למצוא מנעול איכותי ומורכב יותר, מסיטואציות כמו החלפת דיירים, רכישת בית חדש או סתם בגלל חשש בעקבות איבוד מפתח על ידי אחד מבני הבית.
החלפת מנעול לדלת

הסמכה

אין זה משנה מהי הסיבה להחלפת מנעול – יש צורך לבצע זאת בצורה מושלמת והדרך הטובה ביותר היא להזמין מנעולן שמתמחה בתחום. מנעולן מומחה הינו בעל הסמכה מתאימה לעיסוק במקצועו. יש לו ניסיון רב וברשותו ידע רחב על כל החידושים המודרניים בתחום. הוא יכול לייעץ ולהמליץ על מנעולים מתוחכמים ואיכותיים אשר יקנו ביטחון מרבי לבני הבית. הוא משתמש במנעולים תקניים אשר מיוצרים על ידי חברות בעלות מוניטין.
 

ייעוץ והתקנה

תהליך ההחלפה ייעשה על פי הזמנת הלקוח, והדבר יכול להיעשות בעקבות מצב חירום או על פי הזמנה מסודרת. מנעולן מקצועי זמין לכל קריאה לאורך כל שעות היממה ובמקרי חירום יגיע במהירות האפשרית ויחליף מנעול מקולקל או שבור. העבודה מתבצעת על פי סטנדרטים גבוהים, ללא פגיעה בדלת ועם גימור מושלם.

אנא פנו אלינו בטלפון מספר 073-7841540 ואנו בחברת א. פיכטנבאום מנעולים נטפל בכל בעיה שנוצרת במנעולי הבית או המכונית, בין אם זו קריאת חירום דחופה ובין אם זו הזמנה מסודרת.

דילוג לתוכן