א. פיכטנבאום מנעולים (1997) בע"מ
   
073-7841540

א.פיכטנבאום מנעולים (1997) בע"מ

פורץ דלתות

 

על חשיבות דלת הבית בחברה המערבית במאה ב-21

דלת הבית היא מנגנון ההגנה הראשוני והעיקרי של הבית שלכם ואפילו המשרד או החדר. סוגי נעילה שונים קיימים לדלתות אשר נבדלים זה מזה ברמה ההגנה שהם מספקים לדלת (ולנו כמובן), באיכותם ובמחירם. אך על אף החשיבות המכרעת שאנחנו מעניקים לדלת הבית שלנו ולנעילתה, קורים מקרים בהם אנחנו נתקעים מחוץ (או בתוך) לכותלי ביתנו, חסרי יכולת לפתוח את הדלת ואנחנו זקוקים לשירות פריצה של הדלת. בשורות הבאות, נמנה מספר מקרים שכאלה.

 

מספר מקרים בהם נזדקק לשירותיו של פורץ דלתות

 
  • אם שכחנו את המפתח במקום העבודה – בשל גודלו הקטן של המפתח, אנחנו לרוב מחברים אותו, יחד עם מפתחות אחרים מכל תחומי החיים שלנו, ליצירת צרור אחד, שאותו אנחנו מקווים, שיהיה לנו יותר קשה לאבד. לעיתים קורה שצרור המפתחות נשאר לדוגמא במקום העבודה, משום שעשינו בו שימוש לצורך כלשהו בעבודה. אנחנו מגיעים הביתה בשעות ערב, תשושים ועייפים, ומגלים ששכחנו את המפתח במשרד, שנעול עד בוקר המחרת, או במקרים קיצוניים יותר למשך כל סוף השבוע. במקרה כזה, נזדקק לשירותיו של פורץ דלתות וכמה שיותר מהר.

  • אם איבדנו את המפתח – המפתח על אף חשיבותו הגבוהה הוא כלי קטן אשר היכולת שלנו לאבד אותו מתבררת כגבוהה ככל שאנחנו נמצאים ביותר מקומות. איבוד מפתח הבית יכול גם לנבוע מהחלקתו מכיס המכנסיים שלנו או מנפילתו מהתיק. אם איבדנו את מפתח הבית, רצוי כמובן שנזמין פורץ דלתות אך חשוב ביותר שהוא יחליף את כל מנעול הבית, פן יגיע המפתח למחוזות בלתי רצויים ויעמיד בסכנה את הפרטיות והרכוש שלנו.
פתיחת דלת ע"י מנעולן מקצועי

פריצת דלתות היא עסק למקצוענים

 
אמנם כל פורץ חובבן יכול בצורה כזאת או אחרת לפרוץ את דלת הבית, אך פריצת דלתות מקצועית לצרכים חוקיים היא עסק לפורצי דלתות מומחים. מומחיות בפריצת דלתות תתבטא בעבודה מהירה לצד שימור מרכיבים חיוניים במנעול וללא צורך בהחלפת כל המנעול במידה והבעיה לא מערבת את ביטחון הבית. אצלנו בא. פיכטנבאום מנעולים, תקבלו שירותי פריצת דלתות באופן שתואר לעיל תוך שימת דגש על שימור הביטחון שלכם בבית, במשרד או בכל מקום אחר.
דילוג לתוכן