א. פיכטנבאום מנעולים (1997) בע"מ
   
073-7841540

א.פיכטנבאום מנעולים (1997) בע"מ

פריצת כספות בחיפה

הכספת ״תקועה״ ואינה מגיבה לניסיונות פתיחה? שכחתם את הקוד לכספת האלקטרונית? אזלה הבטריה לקודן האלקטרוני המפעיל את הקוד? איבדתם את המפתח למנעול או לכספת?

הפיתרון הכי טוב במצבים כאלו הוא להזמין איש מקצוע המתמחה בתחום פריצת כספות. מנעולן מקצועי, יפרוץ את הכספת במינימום נזקים לכספת התקולה או התקועה. בנוסף חשוב לדעת, בשוק קיימים אנשים שאינם מקצועיים אשר טוענים שהם מקצועיים ולמעשה יעשו הכל כדי לפתוח את הכספת הקיימת ברשותכם תוך גרימת נזק רב ואף הוצאתה מכלל שימוש, באמצעות פריצה בלום ופטיש, ניסור הכספת במסור דיסק ועוד.
 
א. פיכטנבאום מתמחים במכירת ופריצת כספות ובשכפול מפתחות של כספות וגם משמש כפורץ מנעולים וכספות בחיפה ובצפון.

אנו מטפלים בכל סוגי הכספות:

  • כספות קומבינציה
  • כספות דיגיטליות
  • כספות עם מפתח כפול-שיניים ומפתחות מיוחדים אחרים
  • כספות ביתיות, מעוגנות בתוך הקיר או על הקיר
  • כספות חסינות אש
  • ארונות נשק וסמים (כולל חסיני אש)
  • כספות כבדות

החברה מספקת גם מוצרים נלווים, כגון: קופות מזומנים, ארונות מפתחות, תיבות דואר וכד'.
השירותים מתאימים לתקן של חברות הביטוח ועומדים בתקנים בינלאומיים.

*התקנה בבית העסק או בבית הלקוח.

מספר סוגי כספות הדורשות טכניקות פריצה שונות:

כספות אלקטרוניות פשוטות של מלונות והנקנות מחנויות DIY
מנעולן מיומן יידע להכות במקום הנכון על מנת להביא לפתיחתה והקשת הקוד מיד לאחר מכן או סיבוב חוגת מנעול הכספת.

כספות אלקטרוניות/דיגיטליות עם קוד מאסטר
אלו כספות יותר טובות מהכספות הפשוטות שניתן לקנות בכל חנות "בנה בעצמך", קודי המאסטר מגיעים מן היצרנים ונמסרים אך ורק למנעולנים מורשים לפריצה ולפתיחת כספות. המנעולן יאפס את קוד הכספת ויביא לפתיחתה.

כספות כבדות ומשוריינות
מנעולן מקצועי יידע להשתמש בטכניקות במינימום נזקים לכספת, שכן, ניסיונות פריצה לא מיומנים לכספות אלו, יביאו להוצאתן מכלל שימוש ואף לפגיעה לתכולת הכספת מניסיונות פריצה לא בטיחותיים. ניתן לקדוח חורים במקומות ייעודים שבהם עוברים הצירים שנועלים את הכספת בהפעלת הנעילה ולהחליפם לחדשים לאחר הפריצה. בנוסף ניתן לנסר את הדלת באופן זהיר או לפרוץ את המנעול, ולהתקין מחדש את החלקים שנוסרו או נפרצו.

כספות ממותגות
קיימות בשוק מספר חברות המייצרות כספות שונות, מנעולנים מקצועיים יודעים לבצע התאמה של עבודת פריצת הכספת לפי הנחיות היצרן לסוג הכספת והדגם. ישנם מנעולנים שעברו הכשרה מתאימה לפרוץ כספות מסוגים שונים ולפי הנחיות היצרנים.
מנעולן מוסמך לפתיחת כספות
פתיחת כספת

מנעולן המכיר כספות ואת דרכי פתיחתן

 

זקוקים למנעולן מומחה בתחום פריצת כספות? אנחנו בחברת א. פיכטנבאום (1997) בע״מ, יכולים לסייע לכם באופן מקצועי, עוד היום עם מנעולן מקצועי ומנוסה מטעמנו. צרו עימנו קשר עוד היום בטלפון 073-7841540

הכספת תקועה? שכחתם את הקוד? לא מוצאים את המפתח המתאים? ישנם לא מעט תקלות נפוצות הקשורות לפתיחת הכספת שלכם. לעזרה ופתיחה במינימום נזק לכספת – צרו קשר עוד היום

דילוג לתוכן