א. פיכטנבאום מנעולים (1997) בע"מ
   
073-7841540

א.פיכטנבאום מנעולים (1997) בע"מ

שירותי מנעולן שאלות נפוצות מחיר

בחירה נכונה של שירותי מנעולן מחייבת אותנו להכיר את ההבדלים בין בעלי המקצוע והתחומים הקיימים. במאמר הבא נרחיב על כך בצורה מסודרת ונבין עם מי אפשר להתייעץ כדי לפתור בעיות אבטחה בבית, ברכב, במשרד או בכל מקום אחר.

כמה עולה להזמין מנעולן?

ביקור מנעולן יעלה בשעות היום כ-150 ש"ח, בעוד בשעות הערב והלילה קיימת תוספת מחיר והתשלום הוא כ-250 ש"ח. עם זאת, יש לזכור שהמחיר לא אחיד אלא דינאמי כי הוא מושפע מהמרחק, מסוג התקלה ומהפתרון שאותו בוחרים ליישם.

איך יודעים מה התקלה?

המטרה של הזמנת מנעולן היא בדרך כלל לרכז כמה שיותר שירותים רלוונטיים תחת קורת גג אחת. לכן לא בהכרח צריכים לדעת מה התקלה, אלא רק להזמין מנעולן אמין שמכיר את התחום ובקיא בו. מנגד, כאשר הדלת לא ננעלת זו בדרך כלל תקלה שקשורה לכיוון הדלת – בעוד מפתח שלא מסתובב במנעול מעיד על תקלה בצילינדר.

איך בוחרים את המנעול המתאים?

היתרון של התייעצות עם מנעולן הוא שניתן לפנות אליו גם אם אין תקלה ספציפית. זה למשל מה שכדאי לעשות כדי לבחור את המנעול המתאים לכל סוג של דלת, בעיקר דלת הכניסה הראשית לעומת דלת פנימית של חדרי שינה, דלת בחצר וכדומה.

איך מגנים על הבית?

השאלה שחוזרת על עצמה בעיקר אצל בעלי בתים פרטיים וצמודי קרקע היא מה ניתן לעשות אם רוצים להגן על הבית ולמנוע פריצות. אז קודם כל, צריך לשמור על המפתח הראשי ולהימנע מפיזור של מפתחות רזרבה אצל חברים ומשפחה. שנית, כדאי להשתמש בעזרים ייעודיים כגון מערכת אזעקה ומצלמות אבטחה. כמו כן, מומלץ להשאיר טלוויזיה דלוקה אם יוצאים מהבית.

האם כדאי להחליף מנעול לבד?

החלפת מנעול בדלת פנימית יכולה להתבצע בצורה עצמאית. את הצילינדר לדלת רוכשים בחנויות "עשה זאת בעצמך" המפוזרות ברחבי הארץ, או שמשיגים אותו אונליין דרך האתרים הרלוונטיים. אם לא מצליחים להסתדר או אם מדובר על תקלה אחרת, כדאי להזמין מנעולן.

איך בוחרים מנעולן מתאים?

מנעולן אמין הוא איש מקצוע שלא יפרוץ לבית, לרכב או לחנות לפני שהוא יבקש תעודה מזהה. כמו כן, כדאי לבחרו מנעולן עם המלצות וניסיון. אם נתקעים בשעות הלילה ואין זמן להתייעץ עם חברים ומשפחה, אפשר להתרשם מאמינות המנעולן בשיחת טלפון.

למה להשתמש בשירות של א. פיכטנבאום מנעולים (1997) בע"מ?

השירות של א. פיכטנבאום מנעולים (1997) בע"מ מבטיח לך שקט נפשי, חיסכון בהוצאות וטיפול מהיר בבעיה. בין אם כרגע השירות הרלוונטי עבורך הוא שירותי פריצה לבית, לרכב, למשרד או לחנות – אנו כאן עבורך. כעת, כל שנותר הוא להשאיר פרטים באתר הרשמי של א. פיכטנבאום מנעולים (1997) בע"מ ולהצטרף אל שורה ארוכה של לקוחות מרוצים.

דילוג לתוכן