א. פיכטנבאום מנעולים (1997) בע"מ
   
073-7841540
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

שכפול מפתחות לרכב – שאלות נפוצות

הרכב שלכם הוא חלק משמעותי ביותר מחיי היום יום, והשימוש בו הוא שימוש מקיף ביותר באופן אישי ועבור כל המשפחה, ולעתים קרובות גם עבור העבודה שלכם. מובן מאליו, אם כן, מדוע מפתחות הרכב שלכם הם חלק משמעותי לא פחות – מפתחות הרכב הם נחוצים עבור הפתיחה והנעילה ועבור ההנעה של הרכב, וכאשר המפתחות לא עובדים בצורה תקינה, או כאשר הם אובדים לנו לחלוטין – אנחנו ניצבים חסרי אונים בלי יכולת להשתמש ברכב. 

במצב שכזה יש צורך בשירות מקצועי של שכפול מפתחות לרכב, ואנחנו מציעים לכם שירות בדיוק כזה – אבל לפני שתגיעו אלינו ותשכפלו את מפתח הרכב שלכם או תשחזרו אותו בצורה המדויקת והמקצועית ביותר, ישנם בוודאי כמה וכמה דברים שאתם רוצים לדעת על התהליך הזה. לכן, נצרף כאן כמה

שכפול מפתחות

שאלות נפוצות באשר לשכפול מפתחות לרכב – וננסה לענות עליהן בצורה המקצועית ביותר.

כמה שאלות נפוצות באשר לשכפול מפתחות לרכב

האם ניתן לשכפל כל מפתח?
התשובה לשאלה הזאת היא כמובן כן. בין אם מדובר במפתחות של רכבים ישנים יחסית, בהם יש צורך בשכפול פיזי פשוט בלבד, ובין אם מדובר במפתחות מתקדמים ביותר הכוללים גם שלט נעילה ומערכת אימובילייזר – ניתן לשכפל כל סוג של מפתח לרכב בצורה מדויקת, כל עוד מקפידים על פנייה לשירות שמתמחה בכך ויודע לספק מענה עבור סוג הרכב שלכם וסוג המפתח שנחוץ לכם.

האם השכפול הוא מקורי?
כשרוצים לבצע שכפול מפתחות לרכב ישנן ככלל שתי אופציות – האופציה הראשונה היא שכפול של מפתח מקורי תוצרת יצרן הרכב שלכם, והאפשרות השנייה היא שכפול מפתחות לרכב המדמה את הצורה והמנגנון של המפתח המקורי. חשוב לציין כי מה שמשנה כאן הוא איכות השכפול – גם המפתחות החלופיים והזולים יותר יכולים לספק פתרון טוב ביותר בשכפול מפתחות לרכב, כל עוד השכפול או השחזור עצמו מתבצעים בצורה מקצועית.

מה עושים באובדן מפתח?
גם כאשר מפתח הרכב אבד לחלוטין ולא ניתן לבצע שכפול שלו, אתם יכולים לדאוג לעצמכם למפתח חדש. שירות של שחזור מפתחות לרכב מבצע בדיקה של צורת המפתח הנחוצה, מתחבר לתשתית הנעילה החשמלית של הרכב ומשכפל גם את מקודד האימובילייזר, וכך למעשה מתאים מפתח חדש ותקין לחלוטין במקום המפתח שאבד. במצבים כאלה – מדובר בשירות חשוב ויעיל.

שירותי שכפול, שחזור ותיקון מפתחות לרכב

אם יש לכם עוד שאלות באשר לשכפול מפתחות לרכב, או אם אתם צריכים לבצע שכפול או שחזור למפתחות אלה ממש – הגעתם למקום הנכון. א. פיכטנבאום בע"מ מבצעים שכפול ושחזור למפתחות רכב מכל סוג.

דילוג לתוכן