א. פיכטנבאום מנעולים (1997) בע"מ
   
073-7841540

א.פיכטנבאום מנעולים (1997) בע"מ

שחזור מפתחות

 

יש מצבים רבים המביאים לכדי גניבה או אובדן של מפתחות, וכל יציאה פזיזה מהבית, חוסר תשומת לב או פריצה יכולים לגרום עוגמת נפש.

משפחות עם ילדים חוות לעיתים קרובות אובדן מפתחות בגינה הציבורית, אך גם אנשי עסקים שנוהגים לעבור בין פגישות סובלים לא מעט ממקרים מן הסוג הזה. בנוסף, יציאה מהבית לצורך בילוי, נסיעות לחופשה, ולפעמים אפילו טיול רגלי יכולים לגרור אובדן של צרור המפתחות היקר.

שחזור מפתחות - א.פיכטנבאום

שחזור המפתחות לאחר אובדן או גניבה

 

גניבת מפתחות קיימת בכל התחומים. בסקטור העסקי הגניבה נובעת בדרך כלל כתוצאה מפריצה אל העסק, בעוד בסקטור הפרטי סובלים אזרחים מפריצות אל הבתים, חדרי השינה או הסלון. יחד עם זאת, האובדן הוא ללא ספק מתסכל יותר. הוא מייצר צורך בהוצאה כספית, מסכן את הציוד האישי ופוגע בשגרה.

 
 
 
 

הדרך היחידה להתמודד עם אובדן או גניבה היא פשוט לשחזר את המפתחות. בעזרת שחזור מפתחות מקצועי ניתן להחזיר את המצב לקדמותו, להיכנס ללא בעיה אל הבית והעסק, ובעיקר למנוע בעיות נוספות.

שחזור מפתחות המתבצע על ידי גורם אמין ומנוסה מיועד לכל מצב בו נעלמו המפתחות ללא סיכוי למוצאם. אופי השחזור תלוי בסוג המנעול, בדלת ובצרכי הלקוח. מנעולן בחיפה הנמצא בסביבה הקרובה יכול להגיע אל הלקוח במהירות, ולספק שירות 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.

שחזור מפתח במקרה של אובדן

אם חוויתם אובדן או גניבה של מפתחות, דעו שאתם ממש לא לבד.
מאות אלפי לקוחות מרוצים כבר נהנו משחזור מפתחות או שכפול מפתחות וחזרו לשגרה בתוך שעות ספורות

לא צריך להחליף את כל המנעולים או לדאוג מפריצות נוספות:
צלצלו אל א.פיכטנבאום במספר 073-7841540,
וצרו קשר עם מנעולן מקצועי!
דילוג לתוכן