א. פיכטנבאום מנעולים (1997) בע"מ
   
073-7841540
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

שכפול מפתחות לרכב

תוכן עניינים

שכפול מפתח שיספק לכם ביטחון

המפתחות הם אלו שאחראים על ביטחון הסביבה והמוצרים שלנו, בין אם מדובר על הבית, המחסן או הרכב, אך כל אחד מאיתנו יכול לאבד אותם ואז בעיות רבות יתחילו לצוץ. המפתחות לרכב אמנם נתפשים כמפתחות הכי גדולים ומשומשים כאשר בדרך כלל למשפחה עם רכב אחד יש רק מפתח אחד, אך גם הוא יכול להאבד ואז לא רק שאף אחד לא יוכל להשתמש ברכב, ישנה סכנה לפריצה שלו במידה והוא נגנב. שכפול עותק נוסף יכול לספק ביטחון ושלווה לכל אחד, כך שגם אם הוא נאבד או נשכח במקום מסוים הרכב עדיין שמיש.
שכפול מפתחות לרכב

מדוע חשוב לשכפל את המפתח לרכב במקום מקצועי?

 

חשוב לזכור ששכפול מפתח לרכב אינו שכפול מפתח רגיל. לא מדובר על פתיחה מכנית ותו לא, אלא על פתיחה טכנולוגית חדשנית שכוללת שימוש בצ'יפים שמזהים את המפתח, כך שהרכב מוגן מפני פריצות בזכות שבב שמותקן בו, פתיחה עם קודן ולעתים מפתחות חכמים שמתחברים למחשב הרכב ורק לאחר מכן מתניעים. כדי לשכפל את המפתח בצורתו המלאה כך שיהיה שמיש בדיוק כמו העותק המקורי, יש צורך לבצע את השכפול במקום מקצועי שמבצע שכפולים שנים רבות לכל הסוגים.

 

יושרה ואמינות במקום הראשון: בעיקר בשכפול מפתח לרכב

 

עבור אנשים רבים הרעיון עצמו אולי נשמע כפעולה פשוטה: לקחת את מפתח הרכב, לגשת אל כל משכפל מפתחות וליצור העתק חדש של המפתח לרכב שברשותם. למעשה, רבים אינם מודעים לכך שנושא שכפול מפתחות לרכב, הוא נושא ״פרוץ״ ושיש לשכפל מפתח רק אצל מנעולן מקצועי המתמחה בתחום.

בנוסף חשוב מאד להקפיד לא לשכפל אצל כל מי שעוסק בכך. שכפול מפתח אצל אדם לא מקצועי, יגרום נזק כספי גדול. מפתח משוכפל שאינו מתאים לרכב יכול לגרום נזק לצילינדר ולגרום לאימובילייזר של הרכב לזהות שהמפתח אינו נושא את השבב האלקטרוני (צ׳יפ) המסתנכרן עם מחשב המכונית, מה שימנע את התנעת המכונית, ואף יגרום לנעילת האימבולייזר והשבתת הרכב.

 
אמנם למצוא מנעולן בחיפה שישכפל את המפתח שלכם לא תהיה לכם בעיה אך חשוב למצוא את המנעולן הנכון. ישנם מוסכים ומנעולנים רבים שלא פועלים עם רישיון ולמעשה מפתים אנשים להגיע לשכפל בזכות מחירים נמוכים, שנובעים מחוסר מקצועיות או חוסר ברישיון. מדוע זה מסוכן כלפיכם? חשוב לזכור שזהו מפתח שפותח את הרכב ומפה הצרות יכולות להגיע בצרורות. לא תרצו שתבנית המפתח שלכם תגיע לידיים הלא נכונות, בוודאי לא לאותם אנשים שיכולים לשכפל את המפתח או לפרוץ לרכב מתי שירצו. האמינות אמורה להיות במקום הראשון בכל עניין שקשור למפתחות.
שכפול מפתחות לרכב בחיפה אצל מנעולן מוסמך
שכפול שלט לרכב

היכרות בסיסית עם עולם המפתחות

 

כשמגיעים לרגע שצריך לשכפל מפתח אפשר ללכת לאיבוד בקלות מכול האפשרויות והסוגים. התעריפים לא דומים זה לזה גם בין דגמי הרכב השונים וגם בין סוגי המפתחות השונים. זו הסיבה מדוע אנשים שלא מגיעים מהעולם ולא מבינים ולו את הדברים הבסיסיים ביותר מופתעים לגלות שהמחירים מצוינים במאות ולעתים עוברים את רף אלף השקלים. צוות מנעולנים מקצועי וישר יסביר ללקוח בדיוק מה שהוא צריך לדעת ויכניס אותו מעט אל עולם המנעולים והשכפולים כדי שיקבל מושג על מה הוא משלם.

 

האם ניתן לשכפל את שלט הרכב?

 

כשאנו פותחים את הרכב אנו מבצעים זאת עם שלט הרכב וגם אותו ניתן לשכפל. למעשה, את הפתיחה המכנית של הרכב כבר שכחנו מזמן והיום רוב הרכבים עוברים שכפול מלא שכולל את השלט כך שהוא למעשה יהיה מפתח נוסף שפועל באותה צורה בדיוק כמו המפתח המקורי. אמנם שכפול זה עולה יותר אך הוא מאפשר לבעליו ליהנות משני מפתחות זהים לחלוטין למקרה חירום.

 

שכפול כל סוגי המפתחות במחירים משתלמים

 

מקום שמכבד את עצמו חייב להציע שכפול של כל סוגי המפתחות. השכפול חייב להתבצע גם למפתחות ישנים, גם למפתחות לרכבים משנות ה-2000 ומעלה וכמובן לרכבים חדשים עם כל השיפורים שהם מכילים. בנוסף, כל דגמי הרכבים השונים חייבים לקבל שכפול מפתח הולם כאשר המפתחות לא זהים והתעריף יכול להשתנות בהתאם. המחיר מאוד תלוי בסוג המפתח ובסוג הרכב והבדלי המחירים יכולים להיות גדולים. עם זאת, חשוב לבצע סקירה ולראות מה המחיר הטוב ביותר בלי פשרות על האיכות. שכפול מפתח יכול להתבצע גם בחנייה של הלקוח ואורך פחות משעה.

 
 

שכפול מפתחות לרכב – מפתחות שכדאי להכיר

 
קיימים מספר סוגי מפתחות שכדאי להכיר לפני שניגשים אל משכפל מפתחות ליצירת מפתח חדש לרכב:
  • מפתח לכלי רכב משנות ה-90: מפתחות השייכים למכוניות מהדור הישן, אינם בעייתיים לשכפול, הפעולה היא מכאנית בלבד ורק מעתיקה את המפתח. 
  • מפתח עם צ׳יפ לרכב: מפתחות מסוג זה, מכילים בכיסוי הפלסטיק שלהם מעין שבב זעיר, שבעת חיבור המפתח לצילינדר הרכב, מתבצע זיהוי של המפתח באימבולייזר, רק אז מתאפשרת התנעת המכונית. רצוי מאד לעשות שכפולים מהסוג הזה, רק אצל בעלי מקצוע המתמחים בביצוע עבודה זו. בעת שכפול מפתח צ׳יפ, מועתק למעשה קוד הצ׳יפ המוטמע במפתח המקורי.
שכפול מפתחות לרכב
  • מפתח מובנה בתוך שלט הרכב: מפתח אשר נפתח לרוב על ידי לחיצה על כפתור בשלט וניתן להתניע את המכונית עימו. שכפול מפתח המובנה בתוך שלט מחייב גם שכפול של השלט על מנת שיהיה ניתן לבטל את האזעקה, לפתוח את הרכב ולהתניע.
  • מפתח חכם: אלו מפתחות מהדור החדש, אשר פותחים את האוטו על ידי זיהוי הקוד המוטמע או על ידי שבב מיוחד הנמצא במפתח. התנעת האוטו אינה מתבצעת עם המפתחות הקלאסיים שכולנו מכירים, אלא עם כרטיסים חכמים שיש להכניס לחריץ או שלטים מיוחדים המשולבים בקודן וכו׳. התנעת האוטו עם המפתח, למעשה הינה ״הדלקת״ האוטו, משולבת עם לחיצה על כפתור ייעודי המובנה במכוניות מן הדור החדש.
 

שכפול מפתחות לרכב בחיפה זה א.פיכטנבאום

 

מחפשים שכפול מפתחות לרכב בחיפה והסביבה?
בחברתנו, א. פיטכנבאום מנעולים (1997) בע״מ, נשמח לתת לכם שירות מקצועי ואמין.

צרו עימנו קשר עוד היום בטלפון, 073-7841540.
דילוג לתוכן