א. פיכטנבאום מנעולים (1997) בע"מ
   
073-7841540
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

שלטים לרכב

 

ישנם אלמנטים רבים בחיים המודרניים שאנו נוטים לקבל כמובנים מאליהם, העולים למודעות רק במקרים שבהם ישנה תקלה מסוימת או קלקול. זהו המקרה למשל בכל הקשור למערכת החשמל הארצית – פלא שחולל מהפכה שהזניקה את האנושות שנות אור קדימה, הזוכה להתייחסות מטבע הדברים רק כשישנן הפסקות חשמל.

בין האלמנטים השונים האלו, ניתן למצוא את אותם שלטים לרכב, המאפשרים לנו לבטל את נעילת הרכב מרחוק בלחיצת כפתור או לחילופין לנעול את הרכב מרחוק. שימו לב שרובנו שמים לב למכשירים הקטנים האלו, רק כאשר הם מתקלקלים או נעלמים. לרוע המזל, השלטים לרכב לנצח ייעלמו או יתקלקלו, ברגעים הכי פחות מתאימים.

 

שכפול שלטים לרכב

 
שכפול של שלטים לרכב מבעוד מועד, הוא כל מה שמפריד בין תסכול ועוגמת נפש לבין המשך התנהלות שגרתית. כפי שציינו, השלטים נוטים ללכת לאיבוד או להתקלקל דווקא ברגעים הכי פחות נוחים. לא אחת השלט נאבד בדיוק בזמן שבו צריך לצאת לעבודה, במקרים אחרים השלט מתקלקל בדיוק ביום הכי גשום בשנה ולמעשה לא באמת ניתן לחשוב על מועד מתאים לסיטואציה שבה נתקעים מחוץ לרכב. לאור כל זאת, מומלץ ביותר לדאוג תמיד שבכל מקרה יהיה לפחות שלט רזרבי אחד בהישג יד.
 

טיפול בשלטי רכב, תיקון ושכפול שלטים לרכב
צרו קשר עוד היום – א. פיכטנבאום מנעולים 073-7841540

 

שכפול מקצועי של שלטים לרכב

 
במהלך השנים השלטים הלכו והשתכללו וכיום ישנם יצרני רכבים המייצרים שלטים מיוחדים ומורכבים יחסית. אי לכך, ייתכן שהשלט של הרכב הספציפי שלכם דורש מומחיות מיוחדת בכל הקשור לעבודת השכפול ולאור זאת, אין זה מן הנמנע שבבית העסק שתפנו אליו לצורך שכפול המפתח, תיתקלו בתשובה שלילית. יחד עם זאת, אל לכם לומר נואש. ייתכן מאוד שבית עסק אחר שמחזיק באישורים הדרושים ובציוד המתאים, יוכל לבצע עבורכם את מלאכת השכפול ללא שום בעיה.
תיקון ושכפול שלטים לרכב
שלטים לרכב

תיקון שלטים לרכב

 
 

אמנם שלט לרכב הוא מכשיר פשוט במיוחד מבחינה מכנית וחשמלית, אך עדיין ישנן תקלות רבות שיכולות לפגוע בתפקוד שלו. הכוונה היא למשל לשחיקה של כפתורים, קרעים או סדקים בכפתורים, חבלות פיזיות בגוף המכשיר, נורות שרופות ועוד. בנוסף לא אחת המכשיר עצמו תקין אך הסוללה התרוקנה.

ישנם רבים שבוחרים לרכוש שלט חדש כל אימת שהשלט הנוכחי שלהם סובל ולו מהתקלה הקטנה ביותר. מדובר בטעות שמובילה להוצאות מיותרות, שכן ישנם כיום בתי עסק מקצועיים המציעים שירותי תיקונים עבור השלטים הללו. במקרים מסוימים על ידי תיקון של השלט ניתן לחסוך לא מעט כסף ולכן גם אם אתם מרגישים שהשלט ניזוק בצורה שלא מאפשרת תיקון, אל לכם לפסול את האפשרות הזו על הסף.

כיום ניתן למשל לשחזר מתגי פחם שחוקים, להחליף את הפלסטיקה על חלקיה השונים (מכסה שלט, בית שלט, כיסוי שלט וכיו"ב), לנקות את השלט ואת המגעים הרגישים מנזקי רטיבות וקורוזיה וכן להחליף לחצנים וגומיות. בנוסף ניתן לקודד שלטים מחדש, לכייל אותם, לתקן מעגלים שבורים ועוד.

 

קראו בנוסף על:
שכפול מפתחות לרכב

 

שירות מקצועי עבור שלטים לרכב

 
לקבלת פרטים נוספים על שלטים לרכב, אתם מוזמנים ליצור קשר עוד היום עם אנשי המקצוע המומחים של חברת
"א. פיכטנבאום בע"מ" בטלפון מספר 073-784-1540 (24 שעות ביממה).
דילוג לתוכן