א. פיכטנבאום מנעולים (1997) בע"מ
   
073-7841540
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

3 מצבים שבהם נזדקק למנעולן

מנעולנים הם אנשי מקצוע חשובים ביותר, שמסייעים לנו רבות בהתמודדות עם מנעולים סגורים, שלא מאפשרים לנו לעשות שימוש ברכוש שלנו. המנעולים נועדו כדי למנוע שימוש פסול ברכוש, אך הם מניחים שלבעל הרכוש יהיה מפתח, שיאפשר לו גישה חופשית לרכושו בכל רגע שיזדקק לו. במצב שבו המפתח לא נמצא ברשות הבעלים, פונים למנעולן. להלן שלושה מצבים נפוצים במיוחד שבהם אנשים פונים למנעולן.

מצבים שבהם נזדקק למנעולן

הדלקת נטרקה

זה קורה כששוכחים את המפתח של הבית במשרד, בתוך הבית הנעול או שפשוט מאבדים אותו. בכל מקרה, התוצאה היא שאתם עומדים מול דלת ביתכם הנעולה, מבלי יכולת להיכנס הביתה. במצב כזה, יש לכם שתי אפשרויות:

– או להמתין לבן משפחה אחר שיחזור הביתה (מה שיכול לקחת שעות ארוכות), או להזמין מנעולן. פריצת מנעולים מקצועית מתבצעת מבלי לגרום נזק למנעול, כאשר הוא כשיר לשימוש רגיל אחרי הפריצה כמובן ניתן גם להיעזר בשירות פריצת דלתות ללא נזק.

נשארתם בחוץ? תקועים בלי מפתח?
חייגו אלינו 073-7841540

אובדן מפתחות הרכב

מכירים את זה שאתם מחפשים ומחפשים את המפתחות של הרכב, לא מוצאים ואז משתמשים במפתח הרזרבי? מה קורה כשאין מפתח רזרבי? כאן מנעולן נכנס לתמונה. מנעולן מקצועי מצליח לא רק לפרוץ את הרכב, אלא גם לשחזר את המפתח לרכב מתוך המנעול, מבלי שיהיה בידכם את המפתח. מפתחות הרכב הולכים לאיבוד לעיתים קרובות, כאשר במקרה של מפתח לרכב, לא מספיק לפתוח את הדלת, אלא צריך גם לדאוג למפתח חלופי, שכן לא ניתן להתניע את הרכב בלעדיו.

פתיחת כספת

כמה פעמים אנחנו כבר משתמשים בכספות? אבל בפעם היחידה הזו שאנחנו באמת צריכים אותה – הפתעה! אף אחד לא זוכר את הקוד שלה. זהו השלב שבו מרימים טלפון למנעולן המוסמך לפרוץ כספות. איש מקצוע מיומן יודע לא רק לפרוץ את הכספת, אלא שהוא עושה זאת מבלי לפגוע במנגנון הנעילה. פתיחה מקצועית של הכספת מאפשרת להימנע מהחלפה של מנגנון נעילה, וכל מה שיצטרך הלקוח לעשות הוא להחליף את הקוד (והפעם ישמור אותו במקום כלשהו, כדי שהסיטואציה לא תחזור על עצמה).

שירות מנעולן מקצועי

שימו לב שבכל המצבים הללו, שירותיו של המנעולן נדרשים באופן מיידי, ולכן חשוב מאוד לפנות לאיש מקצוע בסביבת המגורים הקרובה שלכם. יחד עם זאת, מהירות התגובה לא צריכה לבוא על חשבון המקצוענות, ולכן חשוב לוודא שמדובר באיש מקצוע מנוסה, בעל יכולת לבצע את המשימה ביעילות, ומבלי לגרום לנזקים מיותרים.

דילוג לתוכן