א. פיכטנבאום מנעולים (1997) בע"מ
   
073-7841540

א.פיכטנבאום מנעולים (1997) בע"מ

מנעולן רכב בחיפה

 
 
להיתקע מחוץ לרכב כשהמפתחות בפנים, לאבד מפתח או לשבור את מפתח הרכב כשהוא נמצא בחור המנעול שלא במתכוונן, אלו מקרים שעלולים לקרות לכולנו. הצרה עם מקרים מסוג אלו היא שהם לא מחכים לקרות בשעות הנוחות ביותר, אלא מגיעים במפתיע בדיוק כשאנו לא ערוכים או מוכנים לכך, כמו למשל בשעות הקטנות של הלילה, בשעות הבוקר המוקדמות, בדיוק כשממהרים לישיבה חשובה או מאחרים לאסוף את הילדים וכדומה.

מזל שיש אל מי לפנות!

כאשר אתם נתקלים במקרה חירום שכזה ומאבדים את הגישה הקלה והנוחה לרכב שלכם, חשוב שיהיה לכם למי לפנות. מנעולן רכב הוא הכתובת הנכונה, כאשר מלבד מקצועיותו וניסיונו במתן פתרונות לכאלו מקרים, עליו גם להיות זמין סביב השעון ולהגיב לקריאה שלכם במהירות.

גם אם אתם ממהרים קחו נשימה ארוכה, צרו קשר עם מי שצריך כדי להסביר את המצב והמתינו לאיש המקצוע שיגיע אליכם. אל תתפתו לטפל במצב בעצמכם, פיתוי שכזה יכול להביא ליותר נזק מתועלת ולגרום לכם לשלם מחיר כבד יותר.
מנעולן רכב בחיפה והסביבה
מנעולן רכב 24/7

א. פיכטנבאום בע"מ – מנעולן רכב מוסמך

 

במקרי חירום כל דקה חשובה, במיוחד כאשר מדובר במקרה חירום הנוגע לרכב שלכם ומונע מכם את הניידות אליה אתם כל כך רגילים. א. פיכטנבאום בע"מ מספקים שירותי מנעולן בחיפה והסביבה וזמינים לקריאות שלכם 7 ימים בשבוע 24 שעות ביממה.
המנעולנים שלנו הם הוותיקים ביותר בחיפה: חברת א. פיכטנבאום פועלת בתחום המנעולנות כבר 70 שנה! לכל אורך הדרך הקפדנו ומקפידים להישאר עם היד על הדופק על מנת לספק לכם את כל הפתרונות המתקדמים ביותר שקיימים בתחום.

 

מנעולן רכב 24 שעות – זמינות סביב השעון

 

בין אם הרכב שלכם מצויד בכל המערכות החדשות, ובין אם מנגנון הנעילה שלו פשוט וסטנדרטי, צוות המנעולנים שלנו בקיא בכל השיטות והטכניקות ויכול לספק לכם מענה מהיר וזריז. היות והרכב שלכם משרת אתכם בדרכים שונות ומגוונות עליכם להיות בטוחים שהמנעולן שיגיע אליכם מיומן, מקצוען ובעל שנות ניסיון רבות. כמו כן עליכם לדעת שהחברה מורשית לעסוק בתחום ולה כל האישורים הנדרשים. חברת א. פיכטנבאום בע"מ מעסיקה מנעולנים מקצוענים בלבד והנה חברה בארגון המנעולנים באישור משטרת ישראל, כך שבעת הזמנת שירותיה אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שהיא שולחת לכם את המנעולנים הטובים ביותר.

 

אנו מוכנים לכל אתגר

 

כבר מעל 7 עשורים שחברת א. פיכטנבאום מספקת שירותי מנעולן רכב בחיפה והסביבה תוך שמקפידה על מקסימום זמינות. לאורך שנות פעילותה בתחום נתקלה באינספור מקרים, נחשפה לשיטות שונות ומגוונות, לטכניקות חדשות ומשתנות ולסוגים שונים של מערכות נעילה ברכבים. ניסיונה הרב והעשיר, הוא שמאפשר לצוות החברה לספק שירות זמין ולפתור כל בעיה במהירות, יעילות ויסודיות.

 
אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר בעת הצורך ובכלל, לשמור את המספר שלנו ברשימת אנשי הקשר שלכם כך שברגע האמת נוכל לשלוח אליכם מנעולן רכב במהירות שיא!
דילוג לתוכן