א. פיכטנבאום מנעולים (1997) בע"מ
   
073-7841540
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

שכפול מפתחות

שכפול מפתחות עושים רק אצל א. פיכטנבאום!

  • כל סוגי המפתחות
  • שכפול שלטים לרכב ואימובילייזרים.
  • מכונות חדשניות ומתקדמות לשכפול מפתחות צילינדר.
  • התחייבות לאיכות בשירות – מקצועיות, אמינות ואחריות.
  • כל השירותים ניתנים על ידי מנעולן מוסמך בעל ידע וניסיון שעושים את ההבדל.

שכפול מפתחות

מתי צריך לבצע שכפול מפתחות?

השירות מתאים למגוון רחב של מטרות וצרכים. כמו כן, במהלך שירות של שכפול מפתחות מחיר הוא חלק בלתי נפרד מתוך מערכת השיקולים – אבל הוא בוודאות משתלם. אז כדי ליהנות מהיתרונות של שכפול מפתחות מולטילוק או סוגים אחרים של מפתחות מיוחדים, כל שנדרש הוא לפנות אל בעלי המקצוע שמכירים את התחום ומתמחים בו.

 

כך תדעו שאתם צריכים לתאם שירות שכפול למפתחות

הנה כמה אירועים שכיחים שמדגישים את היתרונות של שכפול מפתחות ואת האופן שבו השירות יכול לסייע לכם לשמור על תחושת ביטחון אישי, על איכות החיים ועל הציוד והרכוש החשוב לכם:

 

שכפול מפתחות דואר

יש לכם תא דואר? כדאי שיהיו לכם לפחות מספר מפתחות שמאפשרים נעילה ופתיחה שלו בצורה הרמטית. באמצעות שכפול מפתחות דואר ניתן להנגיש את התיבה לכל בני המשפחה וכמובן גם לסייע לעובדים בבתי עסק, חנויות, מוסדות ציבור ועוד.

 

שכפול מפתחות פלדלת

השירות השכיח של שכפול מפתחות פלדלת רלוונטי לקהל יעד בסקטור הפרטי, העסקי והמסחרי. בגלל ההיצע הגדול של מנעולי פלדלת והאופן שבו ניתן לשלב אותם בסוגים שונים של דלתות, כדאי לקחת בחשבון גם את היתרונות.

 

שכפול מפתחות רב בריח

עוד חברה מוכרת שמייצרת סוגים שונים של מנעולים ודלתות היא כמובן רב בריח. עם שירות מהסוג של שכפול מפתחות רב בריח, ניתן לדאוג מלכתחילה למצב שבו לכל אחד מבני המשפחה יש צרור מפתחות משלו. במקביל, שירות כזה מתאים גם עבור שכפול מפתחות לבית וגם עבור המשרד.

 

שכפול מפתחות רכב

אי אפשר לדבר על השירות בלי להזכיר את הצורך של בעלי רכבים. אחרי רכישת רכב יד שנייה או בכל מקרה של אובדן צרור המפתחות, זה הפתרון האידיאלי, שכפול מפתחות לרכב למקרה חירום או שיחזור מפתחות לרכב במידת הצורך.

 

איך בוחרים שירותי שכפול מפתחות?

 

היות וכאמור לא פשוט לבצע זאת ובגלל שצריך להביא בחשבון את סוג הדלתות, את סוג המנעול ואת סוג הדלת, מומלץ להתייעץ עם בעלי מקצוע שמגיעים מהתחום ומכירים אותו. באופן הזה, ניתן גם לרכז את כל הדרישות תחת קורת גג אחת.

 

כמה עולה לשכפל מפתחות?

עלות שכפול מפתחות אינה קבועה אלא דינאמית. בשביל לקבל הצעת מחיר, צריך להביא בחשבון את סוג המפתחות ואת רמת הדחיפות או הזמינות. בכל מקרה, מדובר על שירות שמתומחר סביב כמה עשרות שקלים בלבד ולכן הוא יחסית אינו יקר. כמו כן, ניתן לתאם שכפול מול בעלי מקצוע שמתמחים בכך ולקבל אחריות על התוצאות.
שכפול מפתחות ע"י מנעולן מוסמך
שכפול מפתחות לבית

שכפול מפתחות הוא עניין למקצוענים בלבד. נכון, זה אולי נראה פשוט – רק לוקחים את המפתח, מכניסים אותו למכונה והיא דואגת לחרוט על ה"גולם" את צורתו המדויקת. אז זהו. שזה רק נראה פשוט. בפועל, ישנם הרבה דברים שמנעולן מקצועי צריך להתחשב בהם כדי לספק לכם את השירות הטוב ביותר:

  • סוג המפתח – לא כל מפתח אפשר לשכפל, ולא כל מפתח כדאי לשכפל. ישנם כאלה שמוגנים מפני שכפול מפתחות, וישנם כאלה שעלות העתקתם תהיה כל כך גבוהה, עד שיהיה לכם הרבה יותר משתלם להחליף את המנעול. איש מקצוע מוסמך והגון ידאג לספק לכם את המידע הזה, שיחסוך לכם הרבה מאוד כסף וגם הרבה מאוד כאב ראש.

 

  • סוג המכונה – יש מפתחות שאפשר לשכפל, אבל רק במכונה ייעודית מיוחדת. הדבר אמור, למשל, לגבי מפתחות של מנעולי צילינדר מודרניים, שרק מנעולן שמחזיק במכונה הייעודית לביצוע שכפול מפתחות כאלה – יוכל לספק לכם את השירות.

 

  • דיוק בביצוע – גם בתחום המנעולנות, כמו בהרבה תחומים אחרים, ישנם "חאפרים" שיגידו לכם שהם יודעים לבצע את העבודה, אבל בפועל יספקו לכם העתקים פגומים של המפתח. אתם, כמובן, תגלו את זה רק כאשר תנסו לפתוח את הדלת שאותה אמור אותו מפתח לפתוח – אבל יכול להיות שאז כבר יהיה מאוחר מדיי…
א.פיכטנבאום - שכפול כל סוגי המפתחות
דילוג לתוכן